Dom znajduje się w bardzo cenionej przez zagranicznych turystów i inwestorów urbanizacji Playa Flamenca na wybrzeżu Orihuela Costa (południowa Costa Blanca). Jest częścią spokojnego osiedla z dużym basenem, który mieści się zaledwie 50 m od nieruchomości.

W spacerowej odległości 950 m od domu znajdują się piękne piaszczyste plaże Playa Flamenca wchodzące w skład ciągu 11 plaż Orihuela Costa połączonych nadmorską promenadą.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się obiekty gastronomiczne (restauracje, kawiarnie) a w odległości 600m wielkie centrum handlowe La Zenia Boulevard (z takimi sklepami jak Auchan, Media Markt, Decathlon oraz niezliczoną ilością sklepów z odzieżą i obuwiem).
W połowie drogi na plażę znajduje się bardzo popularny w Hiszpanii market spożywczy Mercadona, ceniony za wysokiej jakości produkty oferowane w atrakcyjnych cenach.

W każdą sobotę tuż obok osiedla, na ulicy Nicolas de Bussi organizowane jest targowisko (mercadillo) na którym można nabyć specjały kuchni hiszpańskiej, świeże i soczyste owoce i warzywa prosto od rolników, tekstylia, pamiątki… Targowisko jest czynne w godzinach 9.00-14.00.

Zaledwie 3 km stąd dodatkową atrakcją jest kilka pól golfowych spełniających oczekiwania zarówno początkujących jak i profesjonalistów.

Jeśli znudzicie się plażowaniem i spacerami nad morzem komunikacja autobusowa zawiezie Was do pięknych miast Torrevieja, Alicante, Cartagena. Przystanek autobusowy znajduje się na rondzie obok Mercadony – ok. 500 m od Casa Prima. Można też wynająć samochód i wyruszyć trochę dalej na odkrywanie Costa Blanca lub Andaluzji.

Casa Prima znajduje się zaledwie 45 km od lotniska w Alicante. Na życzenie Klientów organizujemy transfer osób na trasie lotnisko Alicante -> dom Casa Prima.

Wybierając spędzenie urlopu w Casa Prima otrzymujecie gwarancję dobrej pogody. Dzięki specyficznemu mikroklimatowi panującemu na południowej części Costa Blanca, panują tutaj niezwykle przyjazne warunki do wypoczynku i relaksu. Słońce świeci ponad 320 dni w roku, zimy są bardzo łagodne a lata bardzo ciepłe ale nie upalne.